Naturalnie dla domu

Porządek i ład w naszym otoczeniu mają ogromny wpływ na nasz wewnętrzny spokój i harmonię. Czysty i pięknie pachnący dom jest fundamentem naszego dobrego samopoczucia psychicznego i równowagi emocjonalnej. Jest jednak i coś, co morze je zaburzać – toksyczne substancje znajdujące się w agresywnej chemii domowej niszczą nasze zdrowie i przyczyniają się do dewastacji środowiska naturalnego. Stąd konieczność powrotu do naturalnego stylu życia.

Z myślą o osobach odpowiedzialnych za siebie i bliskich, świadomych wpływu jednostek na ekosystem, przygotowaliśmy ofertę naturalnych środków chemicznych do sprzątania oraz ekologicznych zapachów do wnętrz. Każda zmiana na lepsze ma swój niepozorny początek- wierzymy, że dbanie o planetę zaczyna się od domu. Pomożemy naturalnie zadbać o twój dom.

Naturalne środki czystości

Ekologiczne środki do sprzątania czy naturalne środki do prania cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. To bardzo pozytywny trend – oznacza on, że zaczęliśmy doceniać nie tylko bezpieczne kosmetyki, ale także przyjazne dla środowiska preparaty z zakresu chemii gospodarczej. Nawet w sieciowych marketach i popularnych drogeriach możemy obecnie kupić ekologiczne środki do zmywania, naturalne środki myjące, preparaty do prania przyjazne dla środowiska. Część osób decyduje się nawet na wyrób domowych środków czystości.

Jednak samodzielne przygotowywanie chemii domowej wymaga czasu a za eko-produkty w sklepach musimy często zapłacić znacznie drożej. Dlatego warto skorzystać z oferty wyspecjalizowanego sklepu internetowego, którego pracownicy służą pomocą w dokonaniu wyboru a przede wszystkim sami podpisują się pod ideą ekologicznego życia.

Naturalne środki czystości dostępne w naszym sklepie są przyjazne dla planety, jako że nie zawierają toksycznych substancji występujących w klasycznej chemii gospodarczej – ftalanów, formaldehydu, sztucznych zmiękczaczy i aromatów. Oferujemy natomiast naturalne środki czystości, bazujące na występujących w przyrodzie kwasach, zasadach i alkoholach.

Sprzątanie, pranie czy zmywanie z ich pomocą nie ma negatywnego wpływu ani na zdrowie nasze i naszych bliskich, ani na wodę, glebę i powietrze, tworzące nasz najbliższy ekosystem. Dzięki ich zastosowaniu, dbając o swoje mieszkanie, dbasz też o nasz wspólny dom – Ziemię.

Naturalne zapachy do wnętrz

Zapach w domu decyduje o jego charakterze i wpływa na samopoczucie mieszkańców oraz gości. Także i w tym zakresie warto się zdecydować na rozwiązania naturalne. Zamiast chemicznych mieszanek  stworzonych na bazie sztucznych molekuł, proponujemy bezpieczne zapachy do wnętrz.

Naturalne olejki eteryczne mają mnóstwo zastosowań zdrowotnych. Nasycone ich zapachem powietrze może więc działać kojąco czy wręcz leczniczo. Aby naturalny zapach wypełnił wnętrze domu, można również zapalić kadzidełko, drewienko, żywicę, wiązkę ziół lub świecę aromatyczną.

Zapoznaj się z naszą ofertą naturalnych środków czystości oraz naturalnych zapachów do wnętrz.